Новини

Транспорт

На дороги Львова повертаються евакуатори

На дороги Львова повертаються евакуатори

http://ukranews.com

На дороги Львова повертаються евакуатори

П'ятниця, 22 червня 2012, 10:35

Сьогодні, 22 чернвя, у Львові розпочинають роботу евакуатори. За потреби, евакуйовані авто будуть переміщені на спецмайданчик, - повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Відповідні служби вже опрацьовують вул. І. Франка від пл. І. Франка до центру.

Як зазначили в юридичному управлінні Львівської міськради, неправильно припарковані автомобілі будуть переміщені на спеціально обладнаний майданчик «Львівелектротрансу» на вул. Вітовського, 57.

Єдиний майданчик визначено для того, щоб власники авто знали точно, де воно стоятиме. Власник представивши паспорт, зможе повернути автомобіль. Також необхідно буде відшкодувати витрати «Львівелектротрансу» з переміщення.

«Водії повинні дотримуватись правил дорожнього руху і не ставити машини, де завгодно: на тротуарах, трамвайних коліях, на пожежних гідрантах, не перешкоджати руху», - розповів заступник начальника юридичного управління ЛМР Мирослав Гавриляк.

Нагадаємо, евакуатори у Львові працюватимуть відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР № 388 від 01.06.2012 р. «Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення нормального функціонування та життєдіяльності у м. Львові».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.