Новини

Кримінал

У Львові посадовця засудили на 5 років за фіктивні протоколи

У Львові посадовця засудили на 5 років за фіктивні протоколи

job-sbu.org

У Львові посадовця засудили на 5 років за фіктивні протоколи

П'ятниця, 22 червня 2012, 12:00

Прокуратура Львівської області притягнула до відповідальності воєнізованого охоронця Львівської залізниці, який складав фіктивні протоколи. Чоловіка ув’язнили на 5 років, - повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Встановлено, що вказана особа, у повноваження якої входило складення адміністративних протоколів та притягнення до адміністративної відповідальності осіб, з метою створення видимості роботи склала фіктивні протоколи щодо попередження травмування громадян на коліях.

Органами прокуратури до суду скеровано кримінальну справу щодо працівника правоохоронного органу, який будучи старшим стрільцем наряду оперативної групи стрілецької команди на ст. Львів ВП «Перший загін воєнізованої охорони» Львівської залізниці, виніс 6 постанов про адміністративні правопорушення, відносно осіб, які вказаних правопорушень не вчиняли.

Вироком Залізничного районного суду м. Львова чоловіка засуджено до 5 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 1 рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.