Новини

Соціум

На вул. Личаківській у Львові незаконне будівництво

На вул. Личаківській у Львові незаконне будівництво

На вул. Личаківській у Львові незаконне будівництво

Понеділок, 8 червня 2015, 14:05

У Львові будівництво житлового будинку на вул. Личаківській ТзОВ "Лідер Моноліт" здійснюється без розробленої та затвердженої проектної документації.

Про це сьогодні, 8 червня, на брифінгу повідомила начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

Після проведення спецперевірки Департаменту Інспекції у Львівській області, було встановлено, що будівництво на вул. Личаківській ТзОВ "Лідер Моноліт" здійснюється без розробленої та затвердженої проектної документації. Таким чином, дані, внесені до декларації про початок виконання робіт - недостовірні.

Як раніше зазначала Гелена Пайонкевич, наказ департаменту містобудування, на який посилався забудовник у декларації, що була подана Інспекції Архбудконтролю, - підроблений.

Одна декларація була скасована Інспекцією, однак було видано повторну, після чого її також скасували наказом департаменту ДАБІ у Львівській області.

23 березня Держбудінспекція надала керівнику ТзОВ "Лідер Моноліт" постанову про вчинення адмінпорушення та оштрафувала  його на 120 тис грн а також вручила припис про демонтаж.

Було зазначено, якщо впродовж 30 днів з того часу не буде здійснено демонтажу, Інспекція звернеться до суду з позовом про примусовий демонтаж.

Відтак, 4 червня Львівським апеляційним адміністративним судом було прийнято позитивне рішення на користь Інспекції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.