Новини

Політика

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Порошенко затвердив національну стратегію щодо прав людини

Середа, 26 серпня 2015, 14:30

Петро Порошенко затвердив Національну стратегію у сфері прав людини.

Про це повідомила прес-служба Президента України.

Президент України петро Порошенко підписав указ «Про затвердження Національної стратегії у сфері прав людини». Указ вдосконалює діяльність держави щодо утвердження та забезпечення прав і свобод людини в Україні.

«Події Революції гідності засвідчили незворотне прагнення Українського народу до побудови правової та демократичної держави, в якій гарантуються та забезпечуються права і свободи людини. В умовах тимчасової окупації частини території України та військової агресії Російської Федерації в окремих районах Донецької і Луганської областей проблема захисту прав і свобод людини постає особливо гостро. У кризовій ситуації ризики непропорційного обмеження прав і свобод людини зростають, що потребує особливого контролю з боку суспільства», – йдеться у стратегії.

Стратегія спрямована на об'єднання суспільства довкола розуміння цінності прав і свобод людини, які захищаються на основі принципу рівності та без дискримінації. Удосконалення системи захисту прав і свобод людини здійснюватиметься з урахуванням як вітчизняного досвіду, так і напрацьованих та апробованих міжнародною спільнотою засад і принципів, активно використовуватиметься досвід Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, правозахисних організацій України, Організації Об'єднаних Націй, Ради Європи, Організації з безпеки і співробітництва в Європі, інших міжнародних організацій, а також практика Європейського суду з прав людини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.