Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

дитячий садочок

дитячий садочок

Середа, 26 жовтня 2016, 16:59441

Сокальщина лідирує за кількістю дитячих садочків на Львівщині

У цьому році у області створено 1260 місць у дитячих навчальних закладах.

Про це йдеться у звіті департаменту освіти і науки Львівської ОДА про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти Львівщини за 2015-2016 навчальний рік та завдання на 2016-2017 навчальний рік.

Відтак, для розвитку мережі дитячих закладів у 2016 році виділено 8,2 млн гривень. За ці кошти з 1 січня до 23 серпня було відкрито 20 дитячих садочків.

Зокрема, у селі Містки Пустомитівського району, смт. Східниця, смт. Новий Яричів Кам’янка-Бузького району, села Ямпіль і Чижиків Пустомитівського району, село Смереків Жовківського району та Підгайчики Золочівського району, а також створено 13 навчально-виховних комплексів, відкрито додаткові групи у діючих ДНЗ.

Завдяки розширенню мережі садочків з 2011 до 2016 року на 13 тис осіб зросла кількість дітей у ДНЗ. Найкращі показники охоплення дошкільною освітою зафіксовані у Сокальському районі, а з міст – у Моршині, Трускавці, Самборі. Найнижчі показники – у Дрогобицькому та Турківському районах.

Також у 2016-2017 навячальному році планується відновити діяльність дитячих садочків, які призупинили свою діяльність у 90-х роках. Загалом планується охопити дошкільною освітою 52% дітей області.

Нагадаємо, нещодавно депутати обласної ради виділили 1,5 мільйона гривень на проведення Інтернету в освітні заклади трьох районів Львівщини.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: