Новини

Львівська міськрада

"Свобода" звинуватила Садового у невиплаті дотацій соціально незахищеним категоріям львів'ян

"Свобода" звинуватила Садового у невиплаті дотацій соціально незахищеним категоріям львів'ян

news.if.ua

"Свобода" звинуватила Садового у невиплаті дотацій соціально незахищеним категоріям львів'ян

Вівторок, 7 серпня 2012, 15:58

ВО "Свобода" звинуватила міського голову Львова Андрія Садового у невиплаті дотацій та інших платежів соціально незахищеним каетегоріям населення. 

Заборгованість зі соціальних виплат у Львові становить загалом понад мільйон гривень. Про це повідомила прес-служба ЛОО ВО «Свобода».  

Заборгованість у місті з виплати доплат до пенсій ветеранам УПА становить 217 763 тис. грн.

Заборгованість з одноразової матеріальної допомоги багатодітним сім’ям, які мають на утриманні 6 і більше дітей для їх оздоровлення, сягає 60 тис. грн.

Одноразова депутатська матеріальна допомога малозабезпеченим мешканцям Львова та людям, що потребують негайного лікування, - 716 340 тис. грн.

"Загалом цих та інших соціальних виплат заборговано на суму понад один мільйон грн.",  -?зазначив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міськраді  Руслан Кошулинський.

За словами депутата, процес затримування виплат цих коштів  -? це цілеспрямований саботаж, що його вчиняє команда Садового.

«Вважаємо, що команда Садового цілеспрямовано зриває процес виплати коштів, бо минулого року, незважаючи на невиконання бюджету, таких затримувань не було... Розцінюємо такі дії як шкідництво та непрофесійність людей Садового, бо окрім небажання забезпечити безперебійний процес соціальних виплат, вони ще й неякісно виконують роботу щодо наповнення бюджету розвитку, який сьогодні виконується всього на 25%, що унеможливлює нормальне фінансування інфраструктурних об?єктів, ремонтів доріг тощо», ?- заявив Руслан Кошулинський.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.