Новини

Політика

львівське сміття

львівське сміття

У Львові перевірять двох перевізників сміття

Понеділок, 27 березня 2017, 18:24

За даними облдержадміністрації, "Грінера Україна" та "Львівспецкомунтранс" не справляються із вивезенням сміття зі Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

За словами директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарія Романчука, не всі компанії, що здійснюють вивіз сміття з міста, справляються з виконанням своїх обов’язків.

«До прикладу, якщо «Санком» та «Спецавтотранс» відповідально підійшли до вивезення сміття, повністю очистивши свої контейнерні майданчики від твердих побутових відходів, то ситуація із ТзОВ «Грінера Україна» та ЛКП «Львівспецкомунтранс» цілком протилежна. У результаті маємо 55 і 40 переповнених майданчиків відповідно», – наголосив Назарій Романчук.

У зв’язку з цим голова Львівської ОДА Олег Синютка дав доручення правоохоронцям перевірити діяльність перевізників ТПВ, котрі гальмують процес очищення сміттєвих майданчиків.  

Зазначимо, станом на сьогодні у Львові очистили 504 переповнених сміттєвих майданчики, що становить близько 84% від загальної кількості.

Нагадаємо, наразі правоохоронці розслідують факт змови службових осіб фірм, які здійснюють вивезення твердих побутових відходів зі Львова.

Додамо, наразі сміття зі Львова погодилися прийняти 5 міст Львівщини. А у березні у місті завершився конкурс на визначення перевізників відходів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.