Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

писанки

Понеділок, 10 квітня 2017, 13:53

У "Мозаїці" в Глинянах відбувся писанковий фестиваль

писанки

Тут стартував XVII фестиваль "Малеча творить писанку" та відкрилася виставка "Великдень в Глинянах".

Про це повідомляє НВК "Мозаїка" Глиняни.

Зокрема, 9 квітня у новоствореному комплексі "Мозаїка" у Глинянах Золочівського району відбувся XVII фестиваль "Малеча творить писанку", а у виставкових залах відкрилася виставка "Великдень в Глинянах".

Нагадаємо, комплекс "Мозаїка" запрацював завдяки фінансуванню Європейського Союзу, який для цього проекту виділив майже півмільйона євро. Грантовою угодою, укладеною між ЄС та Глинянською міською радою, передбачається перетворити недіюче приміщення старої школи, яке було збудоване ще Австро-Угорською владою в 1860 роках у сучасний інтелектуально-розвитковий просвітницький центр "Багатоцільовий навчально-виробничий комплекс трансформерного типу "Мозаїка".

Зазначимо, проект ще не завершений, але у "Мозаїці" уже організовують та проводять різноманітні події. Зокрема, тут провели писанковий фестиваль та відкрили професійну виставку.

Також на травень у "Мозаїці" передбачені безкоштовні для відвідувачів заходи: тренінги "Як створити власну справу?" та "Як написати проект і де знайти фінансування?", семінар "Ранній розвиток дитини та усвідомлене батьківство", курси з Глинянського килимарства, динамічні комп’ютерні курси.

Нагадаємо, раніше Варіанти дізналися, як килими із Глинян стали відомі у всьому світі, та яким чином на Золочівщині розвиватимуть екотуризм.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.