Новини

Соціум

львівське сміття

львівське сміття

У Львові майже 250 контейнерів із сміттям є переповненими

Понеділок, 24 квітня 2017, 13:02

Станом на сьогодні сміття не вивезли з 249 сміттєвих майданчиків Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як наголосили в управлінні житлового господарства міськради, станом сьогодні сміття не було вивезено з 249 контейнерних майданчиків, що становить 20% від загальної кількості у місті.

Зокрема, у Залізничному районі не вивезено сміття з 53 майданчиків, у Сихівському – з 63, у Франківському – з 12, у Шевченківському – з 102, у Личаківському – з 19.

Загалом у Львові налічується 1237 сміттєвих майданчиків.

За даними управління житлового господарства, кожного дня у місті назбирується близько 500-600 тонн твердих побутових відходів.

Нагадаємо, 21 квітня Львівська облдержадміністрація, Львівська міська рада, Львівська облрада та органи місцевого самоврядування Львівщини підписали Меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами, що утворюються у Львові.

Відтак, 19 міст області погодилися протягом двох років приймати на свої полігони львівське сміття. Взамін за це Львівська міська рада зобов’язана цьогоріч та у 2018 році виділити по 70 мільйонів гривень на покращення матеріально-технічної бази та рекультивацію полігонів/звалищ, які прийматимуть ТПВ на захоронення.

Додамо, нещодавно духовенство Львова написало відкритого листа до Всеукраїнської Ради Церков через відсутність можливості вивозити сміття зі Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.