Новини

Політика

Автобуси

Автобуси

Львів боргує кошти за автобуси "Електрон"

Вівторок, 25 липня 2017, 13:35

Голова ЛОДА закликав погасити заборгованість перед підприємством.

Сьогодні під час засідання колегії голова Львівської облдержадміністрації  Олег Синютка закликав посадовців Львівської міської ради виплатити заборговані кошти "Електрону".

Нагадаємо, що у лютому стало відомо, що військова прокуратура підозрює посадовців ЛКП АТП №1 у розтраті 67,5 млн грн бюджетних коштів під час виконання угоди з ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Електронтранс" щодо поставок автобусів.

Зокрема, у 2016 році АТП №1 замовило в "Електронтрансу" 55 сучасних низькопідлогових автобусів за понад 264,12 млн грн, які підприємство мало надати ще у минулому році. Кожен автобус коштував 4,8 млн грн.

Однак, у січні цього року місто отримало лише 10 автобусів, хоча заплатило за 25. За даними правоохоронців, решту 15 автобусів "Електронтранс" не виготовив, проте посадовці АТП №1 в Регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області зареєстрували 25 автобусів, підробивши документи.

У Львівській міськраді стверджували що АТП №1 отримало в січні всі 25 автобусів, проте частину з них пізніше повернули виробнику для виправлення виявлених недоліків.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.