Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

опалювальний сезон

опалювальний сезон

Середа, 11 жовтня 2017, 12:00

У Львові без опалення залишаються мешканці 55 будинків

Станом на сьогодні «Львівтеплоенерго» подає опалення майже до 97% споживачів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні зранку було відновлено подачу опалення до 1569 житлових будинків із 1624, що становить 96,6% від загальної кількості.

Без опалення наразі залишаються 55 будинків, які знаходяться на обслуговуванні підприємства, через відмови споживачів, відсутність акту готовності, пориви у внутрішньобудинковій системі, ремонтні роботи у внутрішньобудинковій системі та на об’єктах теплопостачання.

Зокрема, у Галицькому районі із 71 будинку опалення отримують 68 споживачів, відтак без тепла залишилися мешканці 3 будинків. У Личаківському районі із 200 будинків опалення отримують 193 споживачі, без опалення – 3 будинки.

У Сихові із 583 будинків опалення отримує 550 споживачів, без опалення – 30 будинків, а у Франківському районі із 413 будинків опалення отримує 409 споживачів, без опалення – 4 будинки.

У Шевченківському районі із 346 будинків опалення отримує 338 споживачів. Без опалення знаходяться 8 будинків.

Натомість у Залізничному районі опалення відновлено до усіх споживачів підприємства – це 525 будинків, однак 101 будинок, серед яких ЖБК, ОСББ та відомчі будинки, тимчасово відмовилися приймати тепло.

Нагадаємо, вчора у Львові офіційно стартував опалювальний сезон, а у дитсадках і медичних закладах міста опалення включили раніше.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.