Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Стрийська, 78

вул. Стрийська, 78

city-adm.lviv.ua

Середа, 1 листопада 2017, 13:00830

Винний магазин на вулиці Стрийській залишиться із вивіскою

Суд Запорізької області заборонив міськраді Львова демонтувати вивіску ТзОВ «Лайт-Торг».

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявила в.о. керівника КП «Адміністративно-технічне управління» Наталія Сеньків, станом на сьогодні уже демонтовані чотири самовільно розміщені рекламні конструкції ТзОВ «Лайт-Торг» (Вина Світу) на вул. Стрийській, 78, які закривали вітрини магазину, однак власники не демонтували вивіску.

За її словами, вивіски розміщені без дозвільних документів, однак 8 листопада Оріхівський районний суд Запорізької області виніс ухвалу, якою заборонив проводити демонтаж рекламних конструкцій, не повідомивши нікого про відкриття провадження у справі та винесення такої ухвали.

Нагадаємо, 20 жовтня цього року виконавчий комітет міськради зобов’язав «Львівавтодор» до 15 листопада демонтували конструкції, розміщені без дозвільних документів на фасадах будинків на вул. Академіка В. Гнатюка, 15 та вул. Стрийській, 78.

Додамо, у червні суд скасував рішення виконавчого комітету міськради щодо розміщення вивісок у Львові, коли Львівська міська рада запровадила для підприємців обов’язкову процедуру виготовлення та погодження з міськрадою паспортів розміщення цих вивісок, а також процедуру їх демонтажу.

Також наприкінці березня міський голова Львова Андрій Садовий наказав демонтувати у Львові рекламні вивіски зі словом «алкоголь».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: