Новини

Спорт

медичний заклад

медичний заклад

Вівторок, 17 квітня 2018, 15:42334

Медична реформа: більше 600 000 українців обрали свого лікаря

Станом на сьогодні більше 650 тисяч українців підприсали декларацій з медиками.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявили у Міністерстві охорони здоров'я, більше 650 тисяч українців обрали свого лікаря – терапевта, педіатра чи сімейного лікаря.

"Декларація, яку ви підписуєте зі своїм сімейним лікарем або терапевтом – безстрокова. Вона діє доти, доки ви не вирішите укласти декларацію з іншим лікарем. Для дитини декларація з педіатром діє до 18 років. Потім потрібно вибрати сімейного лікаря або терапевта", – наголосили у міністерстві.

Підписати декларацію можна лише з одним лікарем, а кампанія з вибору лікарів діє лише для фахівців первинної ланки, тому не можна підписати декларацію з вузьким спеціалістом. 

Для того, щою розірвати декларацію з лікарем потрібно підписати декларацію з новим медиком, а попередня декларація анулюється автоматично.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні розпочалася національна кампанія з вибору сімейного лікаря.

Раніше Міністерство охорони здоров'я оприлюднило покрокову інструкцію з вибору сімейного лікаря, а також затвердило порядок надання первинної медичної допомоги, який регламентує роботу терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів, дає чіткий перелік послуг закладів надання первинної медичної допомоги.

Також у Львові відтермінували процес підписання декларацій з лікарями, який розпочнеться лише після юридичних консультацій.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->