Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЗНО-2018

ЗНО-2018

ukrinform.ua

Середа, 16 травня 2018, 13:06

До ЗНО-2019 у Львові планують обладнати школи для маломобільних груп населення

Планують, щонайменше, обладнати одну школу в кожному з районів міста.

Про це заявили сьогодні на брифінгу у Львівській ОДА, повідомляє кореспондент Варіантів.

Цьогоріч зовнішнє незалежне оцігнювання стартує 22 травня іспитом із математики, а до 13 червня у центрі оцінювання якості освіти планують оголосити результати з української мови та літератури.

Загалом на участь у ЗНО-2018 у Львівській області зареєстровано 21 395 осіб.

Для учасників із вадами слуху передбачена робота сурдоперекладача. Ця людина також матиме додатковий час. Якщо така особа обрала іноземну мову, то вона не складатиме аудіювання, а, натомість, матиме додатковий текст і працюватиме в окремій аудиторії.

Для людей із вадами зору запровадили змогу користуватися лупами різної величини. Також для них будуть спеціально надруковані зошити 16 шрифтом і виділено додатковий час для написання ЗНО.

Також для незрячих осіб вперше під час додаткової сесії будуть апробовуватися бланки та завдання надруковані шрифтом Брайля.

Абітурієнти із вадами опорно-рухового апарату складатимуть ЗНО у приміщення школи №82, яка обладнана пандусами, ліфтом та спеціально оснащеними вбиральнями.

За словами директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк, у наступному була хоча б одна школа, облаштована для маломобільних осіб.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.