Новини

Соціум

АМКУ

АМКУ

informator.news

Вівторок, 2 жовтня 2018, 16:15200

Антимонопольний комітет перевірить законність підняття цін на тюнери

Після відключення аналогово телебачення українські мережі підняли ціни на ТБ-тюнери.

Про це повідомила прес-служба Антимонопольного комітету України.

Антимонопольний комітет розпочав розслідування щодо завищених цін на телевізійні тюнери, які можуть приймати цифрове ефірне телебачення у стандарті DVB-T2 (MPEG-4).

Як йдеться у повідомленні, наразі АМКУ надіслав вимоги ТОВ "Розетка.УА", ТОВ "Сав-Дістибьюшн", ТОВ «Дієса», ТОВ "Алло", ТОВ "Комфі Трейд" та іншим мережам.

"У зв’язку із вимкненням аналогового телемовлення в Україні, а також, беручи до уваги прохання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, зважати на можливе різке збільшення попиту серед населення на телевізійні тюнери, ініціативу Кабінету Міністрів України звільнити на термін до 1 січня 2020 року від в’їзного мита відео тюнерів цифрового ефірного телерадіомовлення стандарту DVB-T2 – питання цін на такі тюнери є надзвичайно важливим і будь-які зловживання у цій сфері, у разі їх наявності, є неприпустимими", – наголосили у АМКУ.

Нагадаємо, з 1 вересня в Україні відключили аналогове телевізійне мовлення. Аналогова трансляція поки залишиться лише на тимчасово окупованих територіях.

Також Антимонопольний комітет перевірить законність дій мобільних операторів "Київстар", "Vodafone Україна" та lifecell, які скоротили термін дії тарифних планів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: