Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівське сміття

львівське сміття

Четвер, 11 жовтня 2018, 10:44

Садовий вважає, що сміттєпереробний завод можна збудувати лише у Львові

Андрій Садовий переконаний, що жодна громада області не виділить ділянку дляс порудження сміттєпереробного заводу, відтак його потрібно будувати на території міста.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час сесії Львівської міської ради, передає кореспондент Варіантів.

"Ніхто не виділить ні метра землі в області, тому завод треба будувати на території Львова. Якщо дотриматись європейських норм будівництва, це буде краще для екології, ніж є зараз", – зазначив Андрій Садовий.

Нагадаємо, у вересні львівські депутати не підтримали петицію про заборону будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій, 13 та пошуки для цього нової земельної ділянки. Тоді ж міський голова Львова прокоментував соціальну напругу, що виникла у звязку з планами будівництва львівського сміттєпереробного заводу.

Додамо, у грудні 2017 року міська рада визначила місце для сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13. Цю ділянку під будівництво заводу запропонувала французька компанія Egis, що працювала над проектом стратегії поводження зі сміттям у Львові.

У квітні депутати погодили отримання кредиту від Європейськго банку реконструкції та розвитку у 25 мільйонів євро. На початку червня ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові.

Однак на громадському слуханні щодо будівництва сміттєпереробного заводу, яке відбулося у липні цього року, львів'яни виступили проти будівництва заводу на вул. Пластовій.

Також наприкінці червня минулого року мешканці сіл Муроване та Сороки-Львівські написали звернення до депутата свого виборчого округу Львіської обласної ради з проханням інціювати звернення до Львівської обласної ради та Львівської міської ради з вимогою не допустити будівництво цього комплексу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.