Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівська міська рада

Вівторок, 16 жовтня 2018, 13:50

18 жовтня львівські студенти проведуть Першу молодіжну сесію міськради

Львівська міська рада

Результати голосування включать до порядку денного наступної депутатської сесії Львівської міської ради. 

Про це повідомляє кореспондент Варіантів

18 жовтня у Львові проведуть Першу молодіжну сесію міської ради. У ній візьмуть участь 64 студенти з різних університетів міста.

Вони вирішуватимуть питання львівської молодіжної політики. Результати голосування студентської сесії подадуть як пропозиції та рекомендації для депутатського корпусу, а також включать до порядку денного наступної сесії міськради.

Вся процедура відповідатиме реальному регламенту депутатської сесії. Учасники представлятимуть різні фракції та матимуть право голосу.

Наразі їхні дані вже внесли до системи голосування "Рада".

Щоб потрапити до складу молодіжної ради, студенти пройшли попередній відбір. Зі 180 онлайн-заявок відібрали лише третину. При відборі особливу увагу приділяли мотивації учасників. 

Перша молодіжна сесія міськради є ініціативою КУ "Інститут міста" та львівського "Секретаріату ради". 

Судентський мер Львова, Олександр Николяк, зазначив, що учасники студентської сесії планують ініціювати створення національної платформи мобільності, яка допоможе українській молоді більше подорожувати країною та ділитись досвідом щодо місцевого самоврядування. 

"Для нас важливо, щоб молоді люди відчули, що прийняття рішень - це не щось з іншого світу. І якщо ти маєш відповідну освіту, бажання і добру злість, щоб змінювати місто на краще, це реально зробити. Ти можеш відіграти роль активного мешканця, а пізніше, якщо тобі це добре вдається, стати депутатом міської ради", – додав начальник управління "Секретаріат ради" Юрій Лукашевський. 

Нагадаємо, нещодавно на сесії міської ради львівські депутати затвердили новий механізм управління багатоквартирними будинками з 2019 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.