Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

поліклініка №6 у Львові

Четвер, 8 листопада 2018, 17:00

У лікарнях Львова створили більше 20 спеціальних місць для батьків з дітьми

поліклініка №6 у Львові

Стпном на сьогодні у 22 амбулаторіях і поліклініках Львова працюють спеціальні кімнати для матері та дитини.

Про це сьогоодні на сесії Львівської міської ради повідомив керівник міського управління охорони здоров’я Володими Зуб.

Станом на сьогодні в 11 будівлях закладів охорони здоров’я Львова створено кімнати матері та дитини, які оснащені пеленальними столиками, умивальниками, місцями для годування, а ще в 11 будівлях для цієї мети використовуються кабінети шкіл імунізації та кабінети "Здорової дитини".

За його словами, кімнати матері та дитини обладнали у: 1-їй міській клінічній лікарні на вул. Хімічна, 7-а та вул. Мазепи, 25; 4-їй міській клінічній лікарні на вул. Паркова, 1 та вул. Тернопільська, 9; 5-їй міській клінічній лікарні на вул. Чупринки, 43; 1-їй міській поліклініці на вул. Руська, 20 та вул. Римлянина, 2; 5-їй міській поліклініці на вул. Виговського, 41, у смт. Рудно на вул. Грушевського, 48 і на вул. Любінська, 94; у консультативній поліклініці лікарні швидкої медичної допомоги.

Володими Зуб додав, що кабінети "Здорової дитини" є ще у 1-їй міській клінічній лікарні на вул. Польова, 29, вул. Варшавська, 56, вул. Шевченка, 116, вул. Панча, 16, смт. Брюховичі на вул. Ягідна, 8; 4-ій міській поліклініці на пр. Червоної Калини, 68, 57 і вул. Навроцького, 23; 6-їй міській поліклініці на вул. Медової Печери, 1, у м. Винники на вул. Галицька, 15.

"У решті 15 будівель (6 поліклінік та 9 амбулаторій) у разі потреб годування та перевдягання малюків будуть використовуватись кабінети сімейних лікарів, вільні від прийому пацієнтів", – наголосив Володимир Зуб.

Нагадаємо, у вересні цього року депутати міськради підтримали петицію про створення в амбулаторіях і поліклініках Львова окремих просторів для матері та дитини та доручили пристосувати усі поліклініки та сімейні амбулаторії міста до потреб батьків із дітьми.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.