Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Личаківський район

П'ятниця, 11 січня 2019, 14:40

Міськрада продала приміщення у Личаківському районі новоствореній фірмі з Києва

Личаківський район

Управління комунальної власності Львівської міськради продало приміщення у будинку на вул. Медової Печери, 29 за 300 тис грн фірмі з Києва.

Про це йдеться на сайті публічних закупівель ProZorro.Sale.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало у системі ProZorro підвал будинку на вул. Медової Печери, 29 у Львові, загальною площею 60 кв.м.

Початкова цінацього приміщення, виставленого на аукціон, який мав відбутися 17 грудня, становила 453 444 грн, однак пізніше її зменшилидо 226 722 грн. В управлінні комунальної власності пояснили, що ці приміщення не придбали під час першого етапу, відтак, повторний аукціон оголосили зі зниженням стартової ціни на 50%.

Зокрема, приміщення знаходяться в підвалі житлового 5-поверхового будинку у Личаківському районі міста і перебувають на балансі ЛКП "Дім", а поруч розміщені гуртожитки ЛНАУ, Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут, Львівський геріатричний пансіонат.

Повторний аукціон стартував 8 січня, участь у ньому взяли ТзОВ "Смарт Консалт Тім" та ФОП Подолинний Сергій Іванович, які запропонували за приміщення 300 001 грн та 299 999,99 грн відновідно. Управління комунальної власності обрало переможцем аукціону ТзОВ "Смарт Консалт Тім".

Нагадаємо, Львівська міська рада продала приміщення на вул. І. Сєченова, 2 за 957 тис грн, а приміщення на вул. Генерала Т. Чупринки – за 930 тис грн.

Крім цого, ТзОВ "Львівмедікалцентр", власником якого є адвокат Григорія Козловського Юрій Ломага, придбало приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн.

За даними порталу YouControl, ТзОВ "Смарт Консалт Тім" зареєстроване у Києві 11 жовтня 2018 року та займається управлінням нерухомим майном за винагороду або на основі контракту. Кінцевою власницею підприємства є Оксана Секела (львів'янка).

Розмір статутного капіталу фірми становить 1 000 грн

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.