Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Львівелектротранс

Четвер, 17 січня 2019, 10:21

На Водохреща три трамваї курсуватимуть зі змінами

Львівелектротранс

19 січня трамвайні маршрути № 1, 2 та 9 частково змінять схему руху через святкування Водохреща.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У суботу, 19 січня, з 13.00 до 14.30 год трамвайні маршрути № 1, 2 та 9 курсуватимуть за частково зміненим маршрутом у зв’язку із проведенням святкових заходів з нагоди Водохреща. Зокрема:

- маршрут № 1 – «Залізничний вокзал – вул. Городоцька – вул. Підвальна – вул. І. Франка – вул. Вітовського – вул. Київська – «Залізничний вокзал»;

- маршрут № 2 – «вул. Коновальця – вул. Вітовського – вул. І. Франка – вул. Личаківська – вул. Пасічна та у зворотному напрямку».

- маршрут № 9 – «Залізничний вокзал – вул. Київська – вул. Вітовського – вул. І. Франка – вул. Підвальна – вул. Городоцька – «Залізничний вокзал».

Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» сподівається на розуміння пасажирів і просить заздалегідь спланувати свої маршрути на час проведення святкових заходів.

Нагадаємо, на Водохреща на площі Ринок відбудеться щорічне освячення води, а купатися можна буде у трьох озерах: в озері «Горіховий гай» на вул. Володимира Великого, у водоймі на вул. Шевченка у Винниках та в озері в Брюховичах на вул. Курортній.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.