Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські маршрутки

львівські маршрутки

П'ятниця, 25 січня 2019, 10:20

Львівські маршрутки безкоштовно перевозитимуть пенсіонерів

Львівська міськрада прийняла рішення щодо безкоштовного проїзду пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю 3-ї групи у маршрутках міста.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про безкоштовний проїзд пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю 3-ї групи у громадському транспорті міста. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Станом на сьогодні у місті зареєстровано 90 тисяч пенсіонерів та 5,8 тисяч осіб з інвалідністю 3-ї групи. Вартість проїзду цих пільгових груп відшкодовуватимуть перевізникам із бюджету Львова.

Зазначимо, приватні перевізники припинили безкоштовне перевезення пенсіонерів за віком та інвалідів 3 групи з 20 січня 2018 року. Пільговий проїзд залишався лише у комунального перевізника АТП № 1.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року львівські перевізники заявили, що вимагають негайно підняти вартість проїду у маршрутках до 6,5 грн, а після обговорень встановити тариф за проїзд у 9 грн. А наприкінці листопада того ж року міськрада заявила, що готова збільшити тариф на проїзд у громадському транспорті Львова лише за умови безкоштовного перевезення пенсіонерів.

Приватні перевізники погодилися на це рішення, за умови встановленні вартості проїзду у Львові у межах 7-8 грн.

Вартість проїзду у міських маршрутках востаннє піднімали у грудні 2017 року. Тоді ціна за проїзд зросла з 4 грн до 5 грн. А з 16 квітня підняли до 5 гривень ціну за проїзд у трамваях і тролейбусах міста.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.