Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

сміттєсортувальна лінія

Понеділок, 6 травня 2019, 15:32

У Дрогобичі збудують сміттєсортувальну лінію за 30 мільйонів гривень

сміттєсортувальна лінія

Дрогобицька міськрада замовила за 30 млн грн будівництво сміттєсортувальної лінії у місті в ПП "ІБК "Дедал".

КП "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міської ради провів тендер у системі ProZorro на будівництво сміттєсортувальної лінії та допоміжних споруд на вул. Гайдамацькій у Дрогобичі, що переможець тендеру має здійснити до 5 жовтня 2019 року.

Аукціон стартував 18 квітня, участь у ньому взяли ПП "ІБК "Дедал" та ТОВ "Теркомбуд", які запропонували за свою роботу 30 233 940 грн і 30 267 400 грн відновідно. переможцем обрали ПП "ІБК "Дедал", а очікувана вартість послуг становила 32 829 494,40 грн.

Як вказано у закупівлі, переможець тедеру має облаштувати під'їзд до сміттєсортувальної лінії, провести водопостачання та світло, навести благоустрій земельної ділянки, встановити протипожежну сигналізацію, тощо.

Станом на сьогодні, у області вже працюють сміттєсортувальні лінії у Червонограді, Золочеві, Стрию, Новояворівську і Самборі.

За даними порталу YouControl, ПП "ІБК "Дедал" зареєстроване з 2008 року у селі Варковичі Рівненської області, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Власником фірми є Валентина Семенчук з Рівного (їй належить також ТзОВ "Альтернативна теплова компанія" (Дубно Рівненської області), а керівником – Богдан Файфура. Розмір статутного капіталу фірми становить 0 грн й станом на 1 квітня підприємство має податковий борг на 73 271 грн.

Нагадаємо, на початок грудня 2018 року Дрогобич продовжував потопати у смітті, зокрема, на вулицях міста офіційно знаходилося більше 2000 тонн невивезеного сміття. А у лютому цього року скасувало закупівлю на вивезення сміття з міста через брак учасників.

Однак, незнаваючи на складну ситуацію із вивезенням сміття з міста, Дрогобич продовжує приймати львівське сміття і отримувати за це компенсацію, а у листопаді минулого року місто отримало 3 млн грн з обласного бюджету на вивіз сміття з вулиць Дрогобича на полігони Самбора, Стрия і Миколаєва.

Крім цього, у лютому директор КП "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міськради Андрій Янів звільнився з посади. Цьому підприємству належить сміттєзвалище у Брониці, куди комунальне підприємство раніше вивозило сміття з міста, проте ще з лютого 2018 року жителі села Брониця перекрили дорогу до сміттєзвалища, яке мали рекультивувати ще у 2008 році.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.