Новини

Львівська міськрада

Суд розблокував питання будівництва нової транспортної розв’язки у Львові

Суд розблокував питання будівництва нової транспортної розв’язки у Львові

leopolisnews.net

Суд розблокував питання будівництва нової транспортної розв’язки у Львові

Понеділок, 5 листопада 2012, 13:32

Вищий адміністративний суд визнав за Львівською міськрадою право  викупу для суспільних потреб будинку у ТзОВ «Бескид» з подальшим його знесенням під будівництво транспортної розв’язки на перехресті вулиць Городоцька та Шевченка у Львові.

 

Про це повідомила прес-служба Львівсько міськради.

Влада міста  викупить будівлю площею 268,8 кв. м за 1 млн. 689 тис. грн. за адресою: вул Городоцька, 36.

Представники ТзОВ «Бескид» не пускали експертів з управління капітального будівництва (УКБ визначено замовником будівництва цієї дороги) для оцінки цього майна. Тому юрвідділ міськради заявив в судовому засіданні клопотання про проведення експертизи, і, відповідно, була визначена вартість цього майна, на підставі якої, у випадку позитивного рішення суду, буде проведено викуп цієї будівлі, - зазначено у повідомленні. 

У зв’язку з реконструкцією вулиці Городоцької було вирішено влаштувати нову транспортну розв’язку в районіперетину вулиць Городоцька-Шевченка, яка полегшить транспортне навантаження на цих вулицях. Вул. Городоцьку та вул. Шевченка буде з’єднано транспортним кільцем, яке знаходитиметься між військовою частиною та Львівським драматичним театром імені Лесі України. Рух по вул. Городоцькій будеодностороннім у напрямку до центру, а рух по вул. Т. Шевченка – одностороннім у напрямку від центру міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.