Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Героїв Крут, 9

вул. Героїв Крут, 9

city-adm.lviv.ua

Понеділок, 16 вересня 2019, 18:02

Приміщення на Сихові продають за методом покрокового зниження стартової ціни

Львівська міськрада продає приміщення на вул. Героїв Крут, 9 за методом покрокового зниження стартової ціни від 160 тис грн. 

Управління комунальної власності Львівської міської ради вдруге виставило на продаж у системі ProZorro нежитлових приміщень підвалу на вул. Героїв Крут, 9 у Львові, загальною площею 45,8 кв.м.

Перший аукціон стартував 19 серпня, а початкова вартість приміщення становить 320 400 грн, однак на нього ніхто не подався, тому, згідно із законодавства, повторний аукціон, який відбувся 10 вересня, оголосили зі зниженням стартової ціни на 50%, що становить 160 200 грн.

Однак у повторному аукціоні також не взяв участь жоден учасник, тому управління комунальної власності проведе новий аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій. Він відбудеться 2 жовтня.

Зазначимо, нежитловий будинок розташований в Сихівському районі Львова. Район розташування характеризується 4-поверховою забудовою початку і середини 1960-х років, є декілька будинків, збудованих в стилі польського конструктивізму 1930-х років та радянської барачної двоповерхової забудови 1950-х років.

Нагадаємо, у травні міськрада уже намагалася продати це приміщення, однак участь у аукціоні ніхто не взяв, а у червні тендер скасували.

Варіанти проаналізували кількість комунальних приміщень, які Львівська міська рада продала за останні шість місяців цього року та склали Топ-10 найдорожчих квадратів. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.