Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Сокаль

Сокаль

П'ятниця, 20 грудня 2019, 17:24

Жодна фірма не зголосилася розробити проект ландшафтного заказника на Сокальщині

Сокальська РДА відмінила закупівлю із створення ландшафтного заказника Корчминський через відсутність учасників.

Відділ агропромислового розвитку Сокальської районної державної адміністрації відмінив закупівлю у системі ProZorro на розробку проекту створення ландшафтного заказника місцевого значення "Корчминський", яку переможець тендеру мав здійснити до 24 грудня 2019 року.

Аукціон мав стартувати 17 грудня, однак його відмінили через відсутність учасників. Додамо, очікувана вартість закуплі становила 40 000 грн.

Як вказано у закупівлі, згідно із стратегією розвитку Львівської області на період до 2020 року та програмою охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016-2020 роки, а також для збереження унікальних рослин та підтримання екологічного балансу регіону, необхідно розробити проект створення ландшафтного заказника місцевого значення "Корчминський".

Заказник повинен розміщуватися за межами села Корчів, його площа мала становити 2 га.

Нагадаємо, ще у січні цього року Сокальська РДА вже замовляла за 40 тис грн проект створення ландшафтного заказника "Корчминський" у Національного лісотехнічного університету. Тоді йшлося про підготовку картосхем з відображенням меж територій заказника, карти розташування проектованої території щодо прилеглих меж адміністративно-територіального устрою населених пунктів та транспортне сполучення.

Нагадаємо, у листопаді Львівська облрада прийняла рішення щодо створення заповідників лісових заказників місцевого значення "Солотвина", "Заріччя" та "Розгірче".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.