Новини

Соціум

Судове засідання в справі Гавришкевича відбудеться в грудні

Судове засідання в справі Гавришкевича відбудеться в грудні

kul.kiev.ua/

Судове засідання в справі Гавришкевича відбудеться в грудні

Вівторок, 27 листопада 2012, 18:49

Судове засідання в справі звільнення з посади директора музею «Личаківський цвинтар» Ігора Гавришкевича відбудеться на початку грудня.

Про це сьогодні розповів Ігор Гавришкевич у коментарі Варіантам.

Ігор Гавришкевич пояснив, що до суду звернувся для відновлення справедливості. «Я вважаю, що про такі ситуації повинні знати люди», - наголосив Гавришкевич.

«Новим директором призначили Михайла Нагая - людину з середовища музею і я вважаю, що це добре, оскільки він є хорошим спеціалістом. Я сам колись взяв його на роботу», - додав колишній директор Личаківського цвинтара.

За словами Ігора Гавришкевича, у нього ніколи не було конфліктів з міською владою, претензій теж ніхто йому не висував. Навпаки – лише подяки та нагороди. Тому звільнення його з посади директора було несподіванкою як для знайомих, так і для нього самого. «Якщо в когось були причини не довіряти мені, то треба було сказати це в очі. Можливо, я реалізовував неефективні проекти, фільми, мав погані ідеї щодо екскурсій, в чому дуже сумніваюся, оскільки, як на мене, мої пропозиції завжди мали успіх», - вважає Ігор Гавришкевич.

Нагадаємо, за словами І. Гавришкевича, управління охорони історичної спадщини видало розпорядження про його звільнення в той час, коли він перебував на лікарняному через гіпертонічний криз. Згідно з розпорядженням, Гавришкевич звільнений з посади директора музею «Личаківський цвинтар» у зв'язку із закінченням дії контракту.

Новим директором ЛКП Музей-заповідник «Личаківський цвинтар» управління охорони історичного середовища Львівської міської ради призначило Михайла Нагая, який раніше був головою Вченої Ради музею «Личаківський цвинтар».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.