Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

авіаперевезення

Середа, 11 березня 2020, 15:13

МАУ скоротила рейси до країн ЄС через коронавірус

авіаперевезення

Авіакомпанія МАУ вирішила скоротити рейси до 16 країн.

Проце повідомляють Міжнародні авіалінії України на своїйсторінці у Facebook.

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" вирішила скоротити рейси до 16 країн, а також скасовує другу частоту окремих внутрішніх рейсів у межах України.

У зв’язку із рекомендаціями урядів багатьох країн щодо уникнення масових заходів, обмеження інтенсивності пересування між країнами та пов’язаним з цим зниженням попиту на авіаперельоти, МАУ скасовує деякі рейси до Італії, Швейцарії, Греції, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Великобританії, Литви, Азербайджану, Туреччини, Польщі, Угорщини, Австрії, Чехії, Фінляндії, Данії, а також другу частоту окремих внутрішніх рейсів в межах України" – йдеться  у повідомленні.

Про подальші рішення авіакомпанії у контексті введення карантину в Італії обіцяють повідомити пізніше.

Також зазначається, що пасажирів, які залишили свої контактні дані під час бронювання, проінформують про будь-які зміни в розкладі заздалегідь.

Нагадаємо, 3 березня в Україні зафіксували перший випадок коронавірусу. Хворого виявили у Чернівцях. Через це у Львові створили штаб для боротьби з коронавірусом, запустили спеціальний чат-бот й рекомендують відтермінувати спортивно-масові заходи, а в Україні заборонять проведення всіх масових заходів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.