Новини

Інфраструктура

Волонтерів долучать до генеральної репетиції Євро

Волонтерів долучать до генеральної репетиції Євро

www.komitet12.org.ua

Волонтерів долучать до генеральної репетиції Євро

Четвер, 26 квітня 2012, 14:10

Волонтери, які зголосилися брати участь у проведенні футбольного чемпіонату Європи 2012 року у Львові, будуть долучені до генеральної репетиції Євро. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На зупинках експрес-автобусів будуть волонтери, які допомагатимуть вболівальникам дістатися до стадіону. А після матчу, волонтери, які працюватимуть на стадіоні, інформуватимуть вболівальників – як добратися додому.

Нагадаємо, в суботу, 28 квітня, у Львові відбудеться генеральне тестування усіх служб міста напередодні Євро-2012. Робота у режимі Євро відпрацьовуватиметься на матчі за участю ФК «Львів» та ФК «Металург», який пройде на стадіоні «Арена Львів», початок матчу о 19:00 год.

Зокрема, у цю суботу у місті, як і у день євроматчів, курсуватимуть експрес-автобуси. Експрес-маршрути почнуть свою роботу о 16.30 за такими кореспонденціями: новий термінал аеропорту – стадіон «Арена Львів» (10 автобусів), пл. Петрушевича – стадіон Арена-Львів (15 автобусів), к-тр ім. О. Довженка – стадіон «Арена Львів» (10 автобусів). На усіх цих зупинках будуть волонтери.

Кінцевою зупинкою експрес-маршрутів біля стадіону «Арена Львів» буде зупинка на вул. Вернадського поблизу Головного автовокзалу. На цій зупинці волонтери інформуватимуть вболівальників після матчу, як краще добратися до центру, або додому.

Нагадаємо, у Львові обрали 940 волонтерів, які допомагатимуть під час Євро-2012.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.