Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ринок у Львові

Середа, 18 березня 2020, 10:35

У Львові продовжують працювати ринки

ринок у Львові

У місті планують обговорити організацію роботи продуктових ринків під час карантину.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Вчора, 17 березня, на засіданні міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові обговорили організацію роботи продуктових ринків під час карантину.

Відтак, у місті проведуть оперативну нараду з керівниками та власниками продуктових ринків, щоб розробити логістику їхньої роботи.

"Ми мали декілька ключових питань. Перше з них – організація роботи продуктових ринків. Ми розробили логістику і проведемо оперативну нараду з керівниками та власниками продуктових ринків, доведемо нашу інформацію до відома, а також з ними порадимось, адже, можливо, вони мають свої пропозиції щодо організації роботи. Після цього ми винесемо це питання на засідання комісії ТЕБ і НС", – зазначила заступниця міського голови з гуманітарних питань та керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Галина Слічна.

Зазначимо, у Львові ввели заборону на проведення масових заходів. Від 16 березня у місті закривають усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. У Львові ЦНАПи на час карантину працюватимуть в онлайн-режимі.

Станом на ранок, 18 березня, у Львові 24 людини госпіталізували з підозрою на коронавірус.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Станом на ранок 18 березня, в Україні зафіксували 14 випадків зараження коронавірусом та дві смерті. 13 березня через коронавірус померла людина – 71-річна жінка з Житомирської області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.