Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ченду, Китай

booking.com

П'ятниця, 20 березня 2020, 15:30

Львів звернувся по допомогу до міста-побратима в Китаї

Ченду, Китай

Влада Львова скерувала офіційного листа керівництву провінції Сичуань в Китаї, на території якої розташовано місто-побратим Львова Ченду.

У листі  висловлено проханням про консультації й допомогу в боротьбі з пандемією коронавірусу.

Про це Варіантам розповів голова Міжнародного товариства українсько-китайської дружби Юрій Котик.

„Згідно з китайськими законами, приватні компанії та товариства не можуть напряму надавати допомогу іноземним містам. Все вирішується на рівні державного керівництва. Українським містам, які мають дружні стосунки і співпрацюють з китайськими містами та громадськими організаціями, вартує офіційно звернутись по допомогу. Так вже зробив Тернопіль і от зараз Львів“, - розповів Юрій Котик.

У листі наголошено, що місто вже тиждень живе в умовах карантину, але попри це все більше людей звертаються до лікарів з підозрою на вірус. Тому Львів просить надати медичну допомогу тест-системами, спецодягом, масками, медикаментами, а також допомогти консультаціями.

 

Нагадаємо, на Львівщині перевіряють 44 підозри на коронавірус. З них 32 пацієнтів перебувають у інфекційній лікарні, решту на домашньому карантині.

Станом на сьогодні на ранок в Україні зафіксували 26 випадків зараження коронавірусом та три смерті.  

Додамо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.