Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

краківець

тсн

Понеділок, 4 травня 2020, 08:58

360 вантажівок чекають на перетин українсько-польського кордону в Краківці

краківець

Станом на ранок сьогодні у МКПП Краківець утворилась черга на 360 вантажних автомобілів, які очікують перетину українсько-польського кордону на в’їзд до Польщі.

Про це повідомила пресслужба ДПС України.

Швидкість оформлення легкових авто: 75 авто/год, проте таких на кордони нема.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба запустила інтерактивну карту завантаженості основних пропускних пунктів на кордонах України.

Також у грудні 2016 року на пункті пропуску Краковець – Корчова створили додаткову смугу руху для українців, що мають авто з українською реєстрацією, а також для громадян ЄС. 

З 7 квітня закрили кордон у Рава-Руській – Гребенному, а також пішохідне сполучення у всіх пунктах пропуску. Крім цього, Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Наразі на кордоні з Польщею працюють лише два пункти пропуску: Краковець – Корчова та Ягодин – Дорохуськ, хоча 15 квітня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про закриття ще 10 пунктів пропуску на кордоні з Молдовою, Польщею і Румунією.

Додамо, 22 квітня уряд прийняв рішення продовжити карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, до 11 травня, проте скасував декілька заборон.