Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Село Острів

castles.com.ua

Середа, 13 травня 2020, 11:48

Львівська ОДА не дозволила створити Острівську ОТГ

Село Острів

Острівська та Мурованська сільради на Сокальщині не можуть утворити ОТГ, бо не передбачені у перспективному плану, який Кабмін затвердив у 2015 році.    

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького від 7 травня 2020 року №288.

Згідно з розпорядженням Максим Козицький зобов'язав затвердити висновок про не відповідність Конституції та законам України проектів рішень Острівської та Мурованської сільських рад Сокальського району "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

Йдеться про бровільне об’єднання територіальних громад сіл  Острів, Борятин, Добрячин, Бережне, Рудка Острівської сільради, сіл Муроване, Себечів, Вербове Мурованської сільради в Острівську ОТГ з адміністративним центром у селі Острів.

В узагальненому висновок зазначено, що утворення Острівської ОТГ не передбачено перспективним планом формування територій громад Львівської області затвердженим Кабміном у 2015 році.

"Проекти рішень Острівської та Мурованської сільських рад "Про добровільне об'єднання територіальних громади" не відповідають Конституції та Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад". У зв'язку з цим та відповідно до частини шостої статті 7 Закону, проекти рішень підлягають поверненню" – вказано у тексті висновку.

Нагадаємо, Львівська ОДА вдруге не дозволила створити Туринківську ОТГ.

Додамо, у лютому Львівська ОДА не дозволила створити Угерську ОТГ, не дозволила створити Оброшинську ОТГ, Туринківську ОТГ та Ясенівську ОТГ.

11 лютого на сесії Львівської обласної ради під час обговорення питання про внесення змін до перспективного плану депутат від ВО "Свободи" Руслан Кошулинський запропонував визнати роботу Львівської ОДА у питанні формування перспективних планів об'єднання громад незадовільною.

21 лютого, у Львівській облраді відбулася міжвідомча обласна робоча група з підготовки пропозицій щодо адмінтерустрою базового рівня Львівської області. Перед початком засіданя до сесійної зали зайшли понад 200 мешканців навколишніх сіл, які вимагали врахувати їхню позицію під час формування перспективних планів об'єднаних громад Львівської області.

Тоді перший заступник Василь Лозинський закрив засідання комісії з ОТГ через протести мешканців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.