Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

П'ятниця, 26 червня 2020, 12:29

Львівщина не відповідає лише одному із показників МОЗ щодо Covid-19

коронавірус

Міністерство охорони здоров'я додало новий показник для початку пом'якшення карантинних заходів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Станом на сьогодні Львівська, Київська, Закарпатська, Рівненська, Волинська, Чернівецька, Хмельницька, Одеська, Донецька й Луганська області та Київ не готові до послаблення карантину.

Ситуація з коронавірусом тут не відповідає критеріям для початку етапу пом'якшення карантинних заходів. Відтепер Міністерство охорони здоров'я аналізує чотири показники: завантаженість ліжок, охоплення тестуванням, процент виявлення інфікованих, динаміка.

Зокрема, Львівська область не відповідає критерію, пов'язаному з кількістю нових випадків Covid-19 за останні 7 днів на 100 000 населення. Частка позитивних тестів не має сягати вище 11%, однак цей показник становить 17,40%.

А охоплення тестуванням на Львівщині становить 91,34% (більше 24 тестів на 100 тисяч населення). Завантаженість ліжок у медичних закладах області становить 38,73%.

 

Нагадаємо, обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 30 червня карантин через складну ситуацію із коронавірусом, однак дозволила пасажирські перевезення. Відтак, з 26 червня Укрзалізниця відновлює залізничне сполучення зі Львовом, курсуватимуть пасажирські поїзди.

Також карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до серпня. Раніше МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Додамо, уряд прийняв рішення послабити карантинні заходи з 5 червня: дозволив повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старше 60-ти років – виходити на вулицю. А з 10 червня відновили роботу готелів і дозволили проводити культурні заходи.

З 24 червня у Львові дозволили роботу закладів громадського харчування, спортивних клубів та фітнес-клубів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.