Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Meest Group

meest

П'ятниця, 17 липня 2020, 14:20

iHerb розпочав доставку товарів в Україну разом із глобальною поштово-логістичною групою Meest

Meest Group

Популярний американський інтернет-магазин iHerb розпочав доставку товарів в Україну разом із глобальною логістичною групою Meest.

Про це повідомила пресслужба компанії Meest.

Популярний американський інтернет-магазин iHerb розпочав доставку товарів в Україну разом із глобальною логістичною групою Meest. При оформленні замовлення клієнти iHerb, які знаходяться в Україні, зможуть обрати доставку Meest. 

"Meest доставляє товари з американських інтернет-магазинів вже понад 10 років. Відтепер ми з гордістю доставляємо і  товари з iHerb. Meest пропонує різні варіанти доставки: кур’єрська доставка додому, доставка до відділення, доставка до поштомату. Ми зробили все можливе, щоб українці отримали швидку та безпечну доставку високоякісних натуральних продуктів від всесвітньо відомої компанії iHerb, за доступними цінами. Сьогодні це надзвичайно важливо, адже клієнти зосереджені на своєму здоров’ї через пандемію COVID-19 і потребують медичних та косметичних засобів з безпечною доставкою додому", – розповів Євген П'ятак, директор з розвитку бізнесу Meest International.

Товари з iHerb будуть доставлені клієнтам Meest в Україну протягом 5-7 днів. Клієнти зможуть отримати свою посилку в поштоматі, місцевому відділенні, або кур'єром додому чи офісу. Більшість поштоматів та відділень Meest працюють цілодобово, сім днів на тиждень. Клієнти можуть відстежувати стан своїх посилок онлайн та отримувати SMS-повідомлення про прибуття посилки в Україну.

IHerb – один з найбільших американських рітейлерів електронної комерції, який пропонує понад 30 000 продуктів від 1200 провідних брендів для мільйонів клієнтів у всьому світі. Усі товари з iHerb доставляються з сучасних сертифікованих GMP складів, для клієнтів із понад 150 країн. Починаючи з 1996 року, iHerb продовжує впроваджувати інновації, пропонуючи продукцію

Meest – це глобальна поштово-логістична група, яка працює з 1989 року у понад 30-ти країнах світу та доставляє міжнародні посилки в Україну. Компанія є лідером на ринку послуг кур'єрської доставки та має найбільшу в Україні мережу поштоматів. У квітні компанія Meest запустила власну службу авіаперевезень з Китаю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.