Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Середа, 29 липня 2020, 11:10

Львівщина готова до послаблення карантину

коронавірус

Станом на сьогодні Львівська область відповідає усім критеріям для початку нового етапу пом'якшення карантинних заходів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Станом на сьогодні Волинська, Вінницька, Житомирська, Закарпатська, Одеська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька, Чернігівська області не готові до послаблення карантину.

Ситуація з коронавірусом тут не відповідає критеріям для початку етапу пом'якшення карантинних заходів. Міністерство охорони здоров'я аналізує чотири показники: завантаженість ліжок, охоплення тестуванням, процент виявлення інфікованих, динаміка.

Проте Львівська область, на відміну від вчорашнього дня, 28 липня, відповідає усім цим критеріям:

- критерію, пов'язаному з кількістю нових випадків Covid-19, частка позитивних тестів не має сягати вище 11%, сьогодні у області цей показник становить 10,56%;

- динаміка виявлення інфікованих у області складає -34,42%, для послаблення карантину необхідно не більше 10%;

- охоплення тестуванням на Львівщині становить 94,08% (більше 24 тестів на 100 тисяч населення);

- завантаженість ліжок у медичних закладах області становить 44,39%.

Станом на сьогодні у Львівській області офіційно підтвердили 9248 випадків зараження коронавірусом. За вчорашню добу лабораторні центри провели 1055 ПЛР-тестів, з них 149 – позитивні.

Нагадаємо, з 14 липня обласна комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення частково послабити карантинні заходи на Львівщині: дозволила відкрити дитячі садочки, а також продовжила час роботи закладів громадського харчування до 23:00 год.

Також з 7 липня у Львівській області дозволено роботу закладів громадського харчування, готелів і фітнес-центрів, а з 17 липня у Львові запрацювали садочки. Крім цього, у місті дозволили проведення різноманітних заходів.

Загалом карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до кінця серпня. Раніше МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.