Новини

Фінанси

Інвестиційний атлас України презентований у Львові

Інвестиційний атлас України презентований у Львові

Інвестиційний атлас України презентований у Львові

Вівторок, 11 грудня 2012, 19:51

Сьогордні,11 грудня, під час Міжрегіональної конференції «Шляхи реалізації інвестиційного потенціалу регіонів України» відбулася презентація Інвестиційного атласу України, робота над яким тривала упродовж 2012 року.

 

Про це Варіанти повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

«Ми презентуємо перший інвестиційний атлас України, який розроблений у межах формування позитивного інвестиційного іміджу. Але це лише перший етап. Наша наступна ціль полягає у тому, щоб інвестор, зайшовши на інвестиційний веб-портал www.investukraine.com, за короткий час зміг отримати інформацію про об’єкт для інвестування фактично в кожному регіоні України. Тому ми плануємо у 2013 році створити таку карту в електронному форматі. Від того, як функціонуватиме цей портал залежить до 50% успіху в залученні інвестицій», – зазначив директор Департаменту державної інвестиційної політики та регіонального розвитку Держінвестпроекту Василь Федюк.

 директор Департаменту державної інвестиційної політики та регіонального розвитку Держінвестпроекту Василь Федюк презентував Інвестиційний атлас України, робота над яким тривала упродовж 2012 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.