Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

карантин у Львові

Середа, 12 серпня 2020, 15:47

В Україні змінили критерії визначення карантинних зон

карантин у Львові

Уряд спростив критерії визначення карантинних зон для регіонів.

Про це повідомляє Українська правда.

Сьогодні на своєму засіданні Кабінет міністрів спростив критерії визначення карантинних зон для регіонів, об’єднавши два показники в один.

"Раніше рівень загрози ми визначали за 4 показниками. Ми об’єднали 2 показники – і зараз будемо визначати по трьох: заповненість ліжок, рівень тестувань і третій показник, який ми ввели замість двох – це рівень нових хворих на 100 тисяч населення – тобто за 14 днів нові випадки на 100 тисяч населення. Це буде більше зрозуміло для наших громадян" – наголосив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, для "зеленої зони" середня кількість ПЛР- та ІФА-тестувань не повинна бути меншою, ніж 24 на 100 тисяч населення за 7 днів, а показник захворюваності на коронавірус за 14 днів не повинен перевищувати 40 випадків на 100 тисяч населення.

Крім цього, якщо рівень завантаженості ліжок у області становить 50% і більше п'ять днів поспіль, то на цій території встановлюється "помаранчевий" рівень епідеміологічної небезпеки, якщо більше 70% – "червоний" рівень.

Комісія ТЕБ на НС прийматиме рішення про встановлення рівня епідеміологічної небезпеки кожні 7 днів, а рішення по послаблення "червоного", "помаранчевого" та "жовтого" рівнів може бути переглянуте не раніше, ніж через 14 днів, на час інкубаційного періоду коронавірусу.

Нагадаємо, з серпня в Україні запрацювавала нова система рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19. Регіони України поділили на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону залежно від рівня заповненості ліжок, кількості тестувань на 100 тисяч громадян, відсотка виявлення хворих і динаміки захворюваності. Слідкувати за введенням зон можна на інтерактивній карті.

Львів та три райони області опинилися у помаранчевій зоні поширення коронавірусу, проте у місті працюватимуть заклади фізичної культури і спорту.

Додамо, 10 серпня кількість пацієнтів з Covid-19 у лікарнях Львівщини перевищила поріг у 50%, тому у області розпочали розгортати лікарні "другої хвилі". Тут залучать додатково 3,5 тисячі лікарняних ліжок. 

Загалом карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до кінця серпня. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.