Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

Понеділок, 10 серпня 2020, 10:40

Кількість пацієнтів з Covid-19 у лікарнях Львівщини перевищила поріг у 50%

медичний заклад у Львові

Завантаженість ліжок в лікарнях першої хвилі перевищила 50%, у області мають розгортати лікарні другої хвилі.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Станом на сьогодні завантаженість ліжок у медичних закладах області становить 52,48%, що на 2,48% більше від встановленого показника у 50%.

Як заявив глава міністр охорони здоров'я Максим Степанов, у області почали розгортати лікарні другої хвилі. За останню добу найбільшу кількість випадків зараження коронавірусом зареєстровано саме на Львівщині.

"Звичайно, ми почали розгортати лікарні другої хвилі", – наголосив Максим Степанов.

Зазначимо, Міністерство охорони здоров'я аналізує чотири показники: завантаженість ліжок, охоплення тестуванням, процент виявлення інфікованих, динаміка.

Львівська область відповідає критерію, пов'язаному з процентом нових випадків Covid-19, якийне має сягати вище 11%. У області цей показник становить 8,88%. Також динаміка виявлення інфікованих у області складає -15,10%, необхідно не більше 10%.

А охоплення тестуванням на Львівщині становить 109,74% (більше 24 тестів на 100 тисяч населення).

Крім Львівщини, негативні показники також зафіксували у Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Одеській, Рівненській, Сумській, Харківській, Чернівецькій областях.

 

Нагадаємо, з серпня в Україні запрацювавала нова система рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19. Регіони України поділили на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону залежно від рівня заповненості ліжок, кількості тестувань на 100 тисяч громадян, відсотка виявлення хворих і динаміки захворюваності. Слідкувати за введенням зон можна на інтерактивній карті.

Львів та три райони області опинилися у помаранчевій зоні поширення коронавірусу, проте у місті працюватимуть заклади фізичної культури і спорту.

Загалом карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до кінця серпня. 

Додамо, на початку березня у області визначили сім медичних закладів, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусом у разі переповнення Львівської інфекційної лікарні, однак з 16 травня до цього переліку додали ще 4 районні лікарні: Стебницьку, Кам'янка-Бузьку, Стрийську та Сокальську, а з червня –Рудківську лікарню.

Також пацієнтів з підозрою на Covid-19 приймають 5 медичних закладів Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.