Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Перемишлянський район

Четвер, 19 листопада 2020, 12:16

На Перемишлянщині за добу зафіксували найбільше інфікованих на Covid-19

Перемишлянський район

За добу у Перемишлянському районі зафіксували 46 нових випадків інфікування коронавірусом, що найбільше з-поміж усіх районів області.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні, 19 листопада, у Львівській області підтвердили інфікування на Covid-19 за добу у 651 особи, найбільше – у Львові (317), Перемишлянському (46), Миколаївському (спільно із Новим Роздолом – 42) та Сокальському (спільно із Червоноградом – 37) районах.

Нагадаємо, 11 листопада уряд запровадив в Україні "карантин вихідного дня", який діятиме до кінця місяця, та скасував поділ країни на карантинні зони. Під час цього карантину, у суботу та неділю, мають працювати лише продуктові магазини, аптеки, АЗС, фінансові установи, СТО, доставка їжі, торгівля засобами гігієни, ветеринарними препаратами і кормами.

Загалом карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня, продовжили до 31 грудня, однак 13 жовтня уряд вніс зміни до індикаторів та критеріїв, якими визначається карантин на території країни.

Додамо, у серпні на Львівщині в рамках розгортання "другої хвилі" боротьби з коронавірусом обіцяли залучити додатково 3,5 тисячі лікарняних ліжок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.