Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Леся Курбаса, 9

lvivrada.gov.ua

Середа, 16 червня 2021, 12:16

У Львові планують продати приміщення на Курбаса

Леся Курбаса, 9

У місті знову планують продати комунальне приміщення на вул. Леся Курбаса, 9, за яке торік не заплатили 300 тис грн після продажу на аукціоні.

Про це йдеться у проекті ухвали, оприлюдненій на сайті Львівської міської ради для розгляду на наступній сесії, що відбудеться завтра, 17 червня.

Згідно із документом, до переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської МТГ, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, депутати вирішили включити нежитлове приміщення на вул. Леся Курбаса, 9.

У цьому будинку планують продати нежитлові приміщення мезоніну, його загальна площа становить 21,4 кв.м. Однак у тексті ухвали його стартову вартість не вказали.

Станом на сьогодні приміщення вільне і належить Львівській МТГ. Зазначимо, торік це приміщення вже продавали з аукціону. У березні 2020 року Львівська міськрада уклала договір з ТОВ "Будівельна компанія "Львів", який розірвано рішенням Господарського суду Львівської області від 23 грудня 2020 року у зв'язку з несплатою коштів за об'єкт приватизації. Тоді "БК "Львів" зобов'язалися заплатити 300 100 грн за приміщення на вул. Леся Курбаса, 9. 

Нагадаємо, у лютому цього року у міськраді сформували перелік із 150 нежитлових комунальних приміщень, які планували продати на аукціоні. Також львівські депутати планують продати три поверхи кам'яниці Крайзерівської, приміщення "Книжкової криївки", приміщення на проспекті Свободи, 5, на Площі Ринок, 39 та приміщення на площі Катедральній, 8.

Зазначимо, на початку квітня  керівник департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук заявив, що Львів рухається до дефолту. Зокрема, припинили усі видатки з бюджету розвитку, який головним чином наповнюється за рахунок надходжень від продажу комунального майна та землі.

Додамо, раніше Варіанти дослідили питання із продажем приміщень на Площі Ринок у системі ProZorro у статті "Проzorri свистуни Садового".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.