Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Леся Курбаса, 9

lvivrada.gov.ua

Четвер, 17 червня 2021, 16:00

Приміщення мезоніну на Курбаса продадуть з аукціону

Леся Курбаса, 9

Депутати міськради ухвалили знову виставити на аукціон комунальне приміщення на вул. Леся Курбаса, 9.

Сьогодні, 17 червня, на сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу "Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. Леся Курбаса, 9 та внесення змін до ухвали міської ради від 04.02.2021 № 74".

"За" проголосував 41 депутат.

У цьому будинку планують продати нежитлові приміщення мезоніну, його загальна площа становить 21,4 кв.м. Однак у тексті ухвали його стартову вартість не вказали.

Станом на сьогодні приміщення вільне і належить Львівській МТГ. Зазначимо, торік це приміщення вже продавали з аукціону. У березні 2020 року Львівська міськрада уклала договір з ТОВ "Будівельна компанія "Львів", який розірвано рішенням Господарського суду Львівської області від 23 грудня 2020 року у зв'язку з несплатою коштів за об'єкт приватизації. Тоді "БК "Львів" зобов'язалися заплатити 300 100 грн за приміщення на вул. Леся Курбаса, 9. 

Нагадаємо, у лютому цього року у міськраді сформували перелік із 150 нежитлових комунальних приміщень, які планували продати на аукціоні. Також львівські депутати планують продати три поверхи кам'яниці Крайзерівської, приміщення "Книжкової криївки", приміщення на проспекті Свободи, 5, на Площі Ринок, 39 та приміщення на площі Катедральній, 8.

Зазначимо, на початку квітня  керівник департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук заявив, що Львів рухається до дефолту. Зокрема, припинили усі видатки з бюджету розвитку, який головним чином наповнюється за рахунок надходжень від продажу комунального майна та землі.

Додамо, раніше Варіанти дослідили питання із продажем приміщень на Площі Ринок у системі ProZorro у статті "Проzorri свистуни Садового".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.