Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

вул. С.Бандери

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 13 серпня 2021, 15:17

До Дня Незалежності у Львові відкриють частину вулиці Степана Бандери

вул. С.Бандери

Для проїзду птранспорту відкриють ділянку від вул. Чупринки до вул. Коновальця.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

До 24 серпня у місті до Дня Незалежності для проїзду відкриють ділянку вул. Степана Бандери від вул. Чупринки до вул. Коновальця. 

"Ділянка від вул. Чупринки до вул. Коновальця завершується комплексно, тобто зараз тут ми доробляємо верхнє покриття, велодоріжки, зелені зони, а всі мережі вже замінені. Лише перед запуском трамвая буде встановлено контактну мережу, а опори контактної мережі вже всі стоять" – пояснив інженер з інженерних мереж ТзОВ "ОНУР" Віктор Онищук.

Нагадаємо, ремонт вул. Степана Бандери стартував наприкінці вересня 2020 року, а з 28 вересня 2020 року у Львові розпочали ремонт вул. С. Бандери, на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Довжина ділянки вулиці, яку ремонтують, – 1 км 50 м, її поетапно перекриватимуть її для руху транспорту. Виконує роботи ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" на замовлення ЛКП "Львівавтодор". Загальна вартість реконструкції – 209,5 млн грн. 

Ще у грудні 2018 року у Львові презентували проект реконструкції вул. Степана Бандери, яка здійснюється у рамках проекту "Вулиця для всіх", а у 2015 році Львів та Лейпціг підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає перепланування цієї вулиці. 

У лютому 2019 року "Львівавтодор" замовив проект реконструкції вул. С.Бандери за 1,7 млн грн у інституту "Містопроект", а у травні 2020 року проектну документацію реконструкції вул. С. Бандери вартістю у 246 млн грн  погодив для Львівської міськради голова Львівської ОДА Максим Козицький. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.