Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Економіка

газове родовище

korrespondent.net

Четвер, 28 жовтня 2021, 13:47

Держгеонадра вдвічі зменшило вартість газового родовища біля Дрогобича

газове родовище

Держгеонадра виставили на продаж Тинівське газове родовище за 53 мільйонів гривень через брак учасників під час проведення перших торгів.

Державна служба геології та надр України вдруге виставила на продаж у системі ProZorro спеціальний дозвіл на користування надрами – Тинівське родовище, яке знаходиться на території Дрогобицького та Самбірського районів.

Новий аукціон стартує 19 листопада, його проводять через те, що на перший не подався жоден учасник, а початкову вартість дозволу зменшили вдвічі: з 107 847 350 грн до 53 923 675 грн.

Тинівське газове родовище розташоване на території Дрогобицького та Самбірського районів Львівської області, в 13 км на північний схід від Дрогобича.

Дозвіл на дослідно-промислову розробка родовища, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) дається на 20 років (в інтервалі глибин від денної поверхні до 400 м; від 650 м – без обмеження по глибині).

Нагадаємо, у вересні компанія батька голови Львівської ОДА Максима Козицького – Зіновія Козицького ТОВ "Горизонти" отримала дозвіл на спорудження свердловини для видобутку газу у Меденицькій тергромаді.

Також у серпні Державна служба геології та надр видала ТОВ "Горизонти" спеціальний дозвід на користування надрами на видобування нафти і газу (промислову розробку родовищ) з метою видобування вуглеводнів на території Стрийського та Дрогобицького районів Львівської області.

Також БК "Горизонти" перемогла в одному з лотів тендера АТ "Укргазвидобування" на роботи з ремонту нафтогазових свердловин обсягом 120 операцій вартістю понад 200 млн грн.

Варіанти писали про нафто-газовий бізнес родини Козицьких у статті "Фата-моргана Козицьких" та про енергетичний бізнес Козицьких у статті "Злотокрила повітруля Козицьких". 

Додамо, батько голови Львівської ОДА Зіновій Козицький опинився на 40 позиції у рейтингу топ-100 найбагатших українців. Статки Козицького оцінили у 297 млн дол.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.