Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівське сміття

П'ятниця, 10 грудня 2021, 12:11

Буськ та Стрий прийняли майже 10 тисяч тонн львівського сміття

львівське сміття

Львівська міськрада виділила 1,8 мільйона гривень для Буська і Стрия, що приймають сміття зі Львова.

Сьогодні, 10 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про надання субвенції місцевому бюджету.

Зокрема, з бюджету Львова виділять 1 896 395,5 грн за прийом твердих побутових відходів зі Львова, відповідно до Меморандуму про співпрацю між Львівською міською радою та міськими радами Буська і Стрия.

Зокрема, Буську виділять 260 641,50 грн за прийняття зі Львова 744 тонни сміття у вересні, а Стрию – 1 635 754 грн за прийняття 3545 тонн сміття у липні та 4629 тонн сміття у серпні.

Ці кошти міста отримають як субвенцію на соціально-економічний розвиток.

Нагадаємо, у травні цього року Львів виділив Буську 1,3 млн грн, у грудні 2020 року Стрий і Буськ отримали 1,7 млн грн за львівське сміття, у вересні – 1,2 млн грн, у жовтні – 1,3 млн грн, у листопаді – 1,1 млн грн, а на початку вересня 2019 року мерія Львова також виділила 1,4 млн грн місту Старокостянтинів у Хмельницькій області.

Зазначимо, з 1 липня 2019 року повноваження з вивозу твердих побутових відходів повернулись від Львівської ОДА до міської ради Львова. Також у Львові планують розробити сайт про стан вивезення сміття зі Львова.

Додамо, у травні 2020 року правоохоронці влаштували обшуки у Львівській міськраді та компаніях-перевізниках, яких запідозрили у завищенні витрат на вивезення сміття зі Львова. Тоді ж львівські депутати ініціювали створення слідчої комісії, яка розслідуватиме розкрадання коштів з бюджету Львова, виділених на вивезення сміття з міста. 

Наприкінці липня минулого року три вантажівки із львівським сміттям затримали на Житомирщині, а на початку серпня того ж року львівське сміття виявили на Вінничині.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.