Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

дороги Львівщини

Четвер, 27 січня 2022, 15:53

Козицький виділив майже 160 тисяч на викуп ділянки для будівництва об'їзної дороги Львова

дороги Львівщини

Львівська ОДА викупить за 156 тисяч гривень землю у селі Зашків, передбачену для будівництва північної об'їзної дороги Львова.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №29/0/5-22 від 21 січня 2022 року.

Максим Козицький затвердив розміри викупної ціни однієї земельної ділянки у селі Зашків Львівського району, де мають збудувати північну об'їзну дорогу Львова. 

"Затвердити розмір викупної ціни земельної ділянки, що розташована на території Львівської міської ради (с. Зашків Львівського району), яка перебуває у власності фізичної особи та підлягає викупу для суспільних потреб з метою реалізації проєкта "Будівництво північної ділянки об’їзної автомобільної дороги м. Львів, Львівська область" – йдеться у розпорядженні.

Загальна вартість земельної ділянки площею 0,17 га, яку планують викупити, склала 156 100 грн.

Нагадаємо, для будівництва північної об'їзної дороги Львова Львівська ОДА запланувала викупити 52 земельні ділянки. Станом на червень 2021 року викупили 43 ділянки.

Додамо, північну об’їзну зведуть, починаючи з села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісок. Ще у листопаді 2020 року Кабмін передбачив 16 млн грн, щоб викупити ці землі для будівництва північної об'їзної дороги Львова. А у грудні того ж року у Львівській ОДА затвердили розміри викупної ціни ділянок.

Будівництво північної об’їзної Львова планували розпочати у 2021 році. Усі роботи фінансуватимуть із кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку, який виділив Україні на дороги 450 млн євро кредитних коштів і які Верховна Рада схвалила ще в кінці серпня 2020 року. 

Рішення про залучення кредиту від ЄБРР уряд ухвалив на початку листопада 2019 року. Тоді на будівництво 23 кілометрів дороги передбачили 80 млн євро і вона мала мати чотири смуги руху.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.