Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Центр зайнятості

Четвер, 16 червня 2022, 17:30

Центр зайнятості Львівщини оприлюднив кількість вільних вакансій

Центр зайнятості

У базі вакансій обласного центру зайнятості є понад 3000 вільних вакансій.

Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості.

Станом на початок червня цього року у базі вакансій Львівського обласного центру зайнятості налічується 3,5 тисячі вільних місць праці.

За галузями економіки третина пропозицій працевлаштування залишалася на підприємствах переробної промисловості. Понад півтисячі вакансій налічувалося у закладах оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів. Майже 300 вільних місць праці – у сфері транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, стільки ж – в установах державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування.

На п’ятій сходинці за кількістю вільних місць праці – опинилися фірми, що займаються постачанням електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, їм бракувало 270 працівників. Понад 150 потенційних співробітників шукали установи охорони здоров’я та надання соціальної допомоги.

Станом на 1 червня 13,1 тис. грн пропонували установи, що спеціалізуються на професійній, науковій та технічній діяльності. Майже 13 тис. грн готові платити потенційним працівникам компанії, що займаютьсяводопостачанням, каналізацією та поводженням з відходами. У галузі постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря середній розмір зарплати становив 12,4 тис. грн, дещо менший середній заробіток – понад 10,4 тис. грн – задекларований у сільському, лісовому та рибному господарствах.

Загалом середній розмір заробітної плати, зазначений працедавцями в актуальних вакансіях, становив 9,5 тис. грн.

За професіями найбільше на Львівщині бракує швачок, водіїв автотранспортних засобів, продавців продовольчих товарів, поліцейських та операторів автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.