Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

газове родовище

expro.com.ua

Вівторок, 28 лютого 2023, 11:56

Компанія Зіновія Козицького пробурила нову свердловину

газове родовище

Компанія батька начальника Львівської ОВА пробурила нову свердловину на Заході України.

Про це повідомляє видання ExPro.

Бурова компанія ТОВ "Горизонти", що належить батькові начальника Львівської ОВА Максима Козицького Зіновію Козицькому, у лютому цього року пробурила нову свердловину на Заході України, потужністю 600 тисяч м³ на добу.

"600 тисяч м³ на добу – це абсолютний вільний дебіт нової свердловини, що пробурена у лютому 2023 р. Це стало можливим завдяки залученню найкращих спеціалістів та їх злагодженої роботи" – йдеться у повідомленні компанії.

Відтак, загальний фонд актуальних свердловин групи компаній MND Ukraine, до складу якої входить ТОВ "Горизонти", збільшився до 22.

За даними аналітичної системи YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками створеної у 2009 році компанії ТОВ "Горизонти" є батько начальника Львівської ОВА Максима Козицького Зіновій Козицький та Карел Комарек. Компанія має дозвіл на видобування нафти та газу на площі Бунявській (з 2015 до 2035 року), а також на площах Гірській та Берегівській Львівської області.

Крім цього, у вересні 2021 року компанія отримала дозвіл на спорудження свердловини для видобутку газу у Меденицькій ОТГ, а у серпні того ж року Держслужба геології та надр видала їй дозвіл на промислову розробку родовищ на території Стрийського та Дрогобицького районів Львівщини.

У жовні 2021 року компанія "Горизонти" купила право видобутку газу на Жуківській площі біля Полтави, а у грудні 2021 року їй дозволили спорудити дві свердловини на території Стрийського району.

Крім цього, на початку квітня 2022 року Максим Козицький повідомив про нове газове родовище в області, яке знайшла компанія його батька.

Додамо, раніше Варіанти писали про нафто-газовий бізнес родини Козицьких у статті "Фата-моргана Козицьких" та про енергетичний бізнес Козицьких у статті "Злотокрила повітруля Козицьких".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.