Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

газовв свердловина

ukrinform.ua

Вівторок, 31 жовтня 2023, 10:48

Компанія Козицького шукатиме газ на Самбірщині

газовв свердловина

Компанія Зіновія Козицького ТОВ "Горизонти" планує спорудити нову свердловину для пошуку газу на території Самбірського району.

Про це йдеться на сайті Новокалинівської міської ради Самбірського району.

ТОВ "Горизонти" планує спорудити розвідувальну свердловину 107-Тинівська для виявлення покладів газу на Тинівському родовищі у Самбірському районі, зокрема на території Новокалинівської міської ради.

Через це Новокалинівська міськрада заявила про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля щодо спорудження ТОВ "Горизонти" нової свердловини.

Громадські слухання відбудуться 6 листопада.

За даними аналітичної системи YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками створеної у 2009 році компанії ТОВ "Горизонти" є батько начальника Львівської ОВА Максима Козицького Зіновій Козицький та Карел Комарек. Компанія має дозвіл на видобування нафти та газу на площі Бунявській (з 2015 до 2035 року), а також на площах Гірській та Берегівській Львівської області.

Крім цього, у вересні 2021 року компанія отримала дозвіл на спорудження свердловини для видобутку газу у Меденицькій ОТГ, а у серпні того ж року Держслужба геології та надр видала їй дозвіл на промислову розробку родовищ на території Стрийського та Дрогобицького районів Львівщини.

У жовні 2021 року компанія "Горизонти" купила право видобутку газу на Жуківській площі біля Полтави, а у грудні 2021 року їй дозволили спорудити дві свердловини на території Стрийського району.

Крім цього, ТОВ "Горизонти" у лютому цього року пробурила нову свердловину на Заході України, потужністю 600 тисяч м³ на добу.

Додамо, раніше Варіанти писали про нафто-газовий бізнес родини Козицьких у статті "Фата-моргана Козицьких" та про енергетичний бізнес Козицьких у статті "Злотокрила повітруля Козицьких".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.