Топ-десять інтерв'ю 2016 року.
Найкращі інтерв'ю минулого року від Варіантів.
Богдан Бернадський
Розмова з істориком Богданом Бернадським про веселі та винахідливі будні спецслужб Російської імперії, Австро-Угорщини, Україні та Росії. Багато імен, явок і паролів.
Ігор Танчин
Розмова з львівським істориком, соціологом, політологом та журналістом Ігорем Танчиним про особливості життя у Львові у 80-х та 90-х роках минулого століття, львівську музику та українську політологію, креативний талант Олега Невелюка та банефіс Андрія Черкашина, а також про нюанси комунікації у фейсбуці.
Андрій Середа
Розмова з фронтменом гурту Кому Вниз Андрієм Середою про темпоритм Тараса Шевченка, особливості написання музики, українських поетів, українське телебачення, татуювання та автографи.
Ляна Мицько
Розмова з організаторкою фестивалю "Лінія втечі" Ляною Мицько про львівський андеграунд, та нову українську сцену.
Войцех Сурмач
Розмова з польським журналістом Войцехом Сурмачем про махульські епізоди польської реституції та реприватизації.
Кость Бондаренко
Розмова з політологом Костем Бондаренком про бурхливу історичну молодість, декомунізацію, наратив В'ятровича, майбутнє української історичної школи та фентезі про львівських (українських) політиків.
Наталія Тулін-Маруняк
Розмова мистецтвознавицею Наталією Тулін-Маруняк про фб-групу Сихів is sexy та красу рідного Сихова.
Богдан Чума
Розмова з істориком-іспаністом Богданом Чумою про його приватну Іспанію, іспанські сліди у Львові, особливості іспанської політики, а також про Реал, Барсу та Атлетико (бонус: трек-лист іспаномовноїмузики).
Ліда Савченко-Дуда та Влодко Кауфман
Розмова з арт-директоркою Тижня актуального мистецтва Лідою Савченко-Дудою та куратором Тижня актуального мистецтва Влодком Кауфманом про фестиваль "Дні мистецтва перфоманс у Львові", бієнале Тиждень актуального мистецтва та особливості львівського мистецтва (бонус: Костя Смолянінов про скандали у львівській арт-тусівці).
Тадеуш Плужанський
Розмова з польським журналістом Тадеушем Плужанським про розслідування комуністичних злочинів у Польщі, проклятих солдат, оскароносний фільм Іда та ротмістра Вітольда Пілецького.
фото: архів Дзиґи, Фб Наталії Тулін-Маруняк, wsieci.pl.