Найбільше голів комісій у Львівській облраді від Самопомочі та Солідарності

четвер, 19 листопада 2015 р. о 18:22

Сьогодні на сесії Львівської облради депутати вилучили комісію з контролю за державними рішеннями та обрали 12 голів постійних депутатських комісій.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів із сесії Львівської обласної ради.

Відтак, Львівська облрада вилучила комісію з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень влади.

А головами комісій були обрані:

- комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку очолив Олег Домчак (Блок Петра Порошенка), заступник – Андрій Ковч (Народний контроль).

- комісію з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури очолив Володимир Саган (Блок Петра Порошенка), заступник – Тетяна Письменна (Самопоміч).

- комісію з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем очолив Михайло Дзюдзь (Блок Петра Порошенка), заступник – Юрій Голуб (Самопоміч).

- комісію з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики фізичної культури та спорту очолив Михайло Гичка (Блок Петра Порошенка), заступник – Ігор Ковальчук (Народний Рух України).

- комісію з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації очолив Юрій Візняк (Радикальна партія Ляшка), заступник – Юрій Сидорович (Укроп).

- комісію з питань екології,природних ресурсів та рекреації очолив Андрій Білоус (Народний контроль), заступник – Всеволод Білас (Блок Петра Порошенка).

- комісію з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики очолив Богдан Гагалюк (Народний Рух України), заступник – Михайло Титикало (Громадянська позиція).

- комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку очолив Михайло Сидорович (Самопоміч), заступник – Андрій Дума (Народний контроль).

- комісію з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового та зв’язків з українцями за кордоном очолив Тарас Вервега (Самопоміч), заступник – Петро Марунчак (Народний Рух України).

- комісію з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики очолив Роман Кізима (Самопоміч), а членом комісії став Руслан Кошулинський (ВО "Свобода").

- комісію з питань комунального майна та приватизації очолив Ігор Комарницький (ВО "Батьківщина"), заступник – Ігор Барановський (ВО "Свобода").

- комісію з питань освіти та науки очолив голова Володимир Вантух (ВО "Батьківщина"), заступник – Галина Бордун (Самопоміч).

Нагадаємо, кандидатуру Олександра Ганущина, радника нардепа Ярослава Дубневича на громадських засадах та головного консультанта по зв’язках із органами місцевого самоврядування та державної влади адвокатського об’єднання "Матвіїв і партнери", на посаду голови облради підтримали 60 львівських обранців.

Першим заступником Ганущина депутати обрали Параскевію Дворянин від "Об'єднання "Самопоміч", а заступником – Володимира Гірняка від Громадянської позиції.

Також сьогодні під час сесії депутати утворили 7 фракцій.

Зазначимо, до Львівської обласної ради проходять 9 політичний партій: Блок Петра Порошенка "Солідарність", ВО "Свобода", "Об'єднання "Самопоміч", ВО "Батьківщина", Громадянська позиція, Народний Рух України, Укроп, Радикальна партія Ляшка, Народний контроль: перелік депутатів.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024